Наверх

У Вінниці організують відкриту майстерню з ткацтва від проекту «Vereta» 

Вінничан та гостей міста запрошують на відкриту майстерню з ткацтва від проекту «Vereta» на цьому тижні. Під час заходу можна буде не лише навчитись ткати на верстатах, дізнатись, як проект «Vereta» сприяє ресурсозбереженню та розвиває соціальне підприємництво.

Відкрита майстерня ткацтва «Vereta» познайомить жителів та гостей міста з традиціями ткацтва та впливом цього ремесла на користь відповідального споживання, вторинного використання речей, ресурсозбереження та соціального підприємництва.

Захід відбудеться у суботу, 5 червня, на Європейській площі. Як зазначено в анонсі, триватиме відкрита майстерня з 11 до 17 години.

– Ткацтво на території сучасної України виникло понад 6000 років тому в часи Трипільської культури. Завдяки існуванню ткацького ремесла трипільці могли вдягатись одяг із тканин. До того ж трипільці прикрашали тканини орнаментами та вишивкою. Після трипільців ткацтвом на території сучасної України займались грецькі поселення, скіфи, кіммерійці, народи Київської Русі, Галицько-Волинське князівство… Так і дійшло це ремесло до нас, — зазначають у «Vereta».

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin