Наверх

Вулиці Вінниці почали прибирати від зимового сміття

У Вінниці почали прибирати вулиці міста після зими. Комунальники очищують прибордюрну частину доріг під пилу, піску та відсіву. Очищають зливову каналізацію, малі річки, дороги, тротуари, сквери та площі. 

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради. 

Там, де дозволяє ширина, прибирання тротуарів здійснюється механічно, їх чистять машини, обладнані спеціальними щітками. Цю техніку називають «міськими кішками». Також прибирання здійснюється універсальними машинами «Глобус», ця техніка зимою використовується для нанесення протиожеледних матеріалів, а весною переобладнується на прибирання вулиць міста в теплу пору року. 

Там, де не пройде спецтехніка, тротуари та зупинки громадського транспорту прибирають у ручном режимі. 

«Також весняне прибирання триває і на приєднаних територіях. Роботи проводяться там, де є асфальтне покриття», – розповів начальник відділу утримання об’єктів благоустрою департаменту комунального господарств та благоустрою Вячеслав Хілінський. 

Як розповіла заступниця директор МКП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш, робітники МКП «Вінницязеленбуд» займаються санітарною та формувальною обрізкою гілля дерев, кущів, зелених огороджень, живоплотів. Триває розпушування та підсів газонів, прибирання опалого листя тощо. 

Як дозволить погода, розпочнеться фарбування урн та турнікетів, приведення до ладу пляжних зон, запуск фонтанів. Також, заплановано традиційні загальноміські суботники. 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin