Наверх

Вінницька комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення про продовження додаткових карантинних обмежень «червоного» рівня на території міста

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 26 березня, прийняла рішення додаткові карантинні обмеження «червоного» рівня, встановлені з 12.03.2021 року, залишити без змін.

Минулого тижня до виконавчих органів Вінницької міської ради надійшли на розгляд ряд звернень щодо скасування рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2021 року щодо введення додаткових карантинних обмежень «червоного» рівня в частині заборони функціонування фітнес-центрів та спортивних комплексів.

Разом з тим, до Вінницької міської ради надійшла петиція стосовно посилення карантинних заходів не тільки на території Вінницької міської територіальної громади, але й області.

За минулий тиждень у Вінницькій міській територіальній громаді захворіло на COVID-19 1810 мешканців, померло 37 осіб. При цьому, на останній день минулого тижня коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 склав 37,7% (при нормі не більш як 20%), а кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим коронавірусом та підозрою на COVID-19 протягом останніх семи днів на 100 тис. населення склала 136,5 (при нормативному показнику не більш ніж 60).

Крім того, до органів місцевого самоврядування Вінницької міської територіальної громади надійшли листи від заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Соловйова, заступника Міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, а також доручення першого заступника голови Вінницької ОДА Наталії Заболотної з вимогами щодо розгляду на міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введення додаткових протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на стримування зростання захворюваності на COVID-19 на території Вінницької громади.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin