Наверх

Вінницька міська влада розповіла, що буде на місці кінотеатру «Росія»

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію вінничанина, який пропонував реконструювати будівлю кінотеатру «Росія» на «Палац спорту Вінниці». Автор петиції зазначав, що враховуючи те, що в Україні немає багатоцільового спорткомплексу, який би зміг прийняти міжнародні змагання на 5 тисяч учасників, Вінниця могла б стати спортивною столицею країни в разі реалізації такого проекту.

У міськраді повідомили, що на базі колишнього кінотеатру «Росія» створять культурно-мистецький центр.

«Відповідно до «Концепції інтегрованого розвитку м. Вінниці 2030» передбачено реалізацію стратегічного проекту V4P38 «Створення і реалізація концепції ревіталізації культурно-мистецького центру на базі колишнього кінотеатру «Росія». Фінансування робіт здійснюється в рамках діяльності КП «Агенція просторового розвитку».

Наразі підготовлена грантова заявка до Українського культурного фонду на проведення архітектурної резиденції з метою розробки концепції подальшого функціонування споруди.

Розробка самої концепції передбачає залучення широких верст громадськості та проведення громадських слухань та обговорень», – йдеться у відповіді на петицію.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin