Наверх

Патрульним та медикам вдалося врятувати вінничанина в якого двічі зупинилося серце  

У Вінниці працівники патрульної поліції разом з медиками боролись за життя чоловіка, в якого двічі зупинялось серце і супроводили «швидку» з пацієнтом до лікарні. Про це повідомляє патрульна поліція Вінницької області. 

16 березня в обідню пору вінницькі патрульні отримали виклик від працівників швидкої допомоги. Медики прибули на вулицю Ширшова до чоловіка, якому стало зле, і попросили патрульних допомогти з транспортуванням його до карети швидкої. 

На момент приїзду на місце події інспекторів у чоловіка зупинилось серце і йому вже проводили серцево-легеневу реанімацію. Патрульні кинулись допомагати лікарям. 

Близько пів години медики з поліцейськими боролись за життя чоловіка, по черзі змінюючи одне одного, аж поки в нього не з’явився пульс. Для транспортації хворого до автомобіля швидкої на підмогу прибув ще один екіпаж патрульних. 

Між 1-м і 2-м поверхами будинку в чоловіка знову зупинилось серце. Цього разу серцево-легенева реанімація тривала близько 15 хв. Врешті хворого помістили до карети швидкої і оперативно, в супроводі 2-х екіпажів патрульної поліції, доставили до лікарні. 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin