Наверх

Правоохоронці підозрюють матір у смерті 3-річного Павлика

Вчора, 17 березня у Могилів-Подільський окружній лікарні помер трирічний Павлик з села Борівка. Правоохоронні органи розпочали кримінальне розслідування, адже підозрюють, що смерть дитини могла спричинити матір, яка неналежним чином про неї дбала.

За інформацією відділу комунікації Нацполіції у Вінницькій області, слідчим відділом Могилів-Подільського районного управління поліції відкрито кримінальне провадження за фактом злісного невиконання батьками обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки відповідно до ст.166 Кримінального кодексу України.

За словами начальника Могилів-Подільського районного управління поліції Василя Ободовського, розслідування розпочали після оприлюднення інформації в соцмережах та ЗМІ про те, що хлопчика привезли до реанімаційного відділення Могилів-Подільської лікарні у вкрай важкому стані, ослабленого, з критично малою вагою, як наслідок неналежного догляду за ним з боку матері.

Слідчі вилучають медичну документацію, пов’язану з лікуванням хлопчика, на підставі якої буде проведена судово-медична експертиза. Триває розслідування. За такий злочин передбачено покарання – до п’яти років ув’язнення.

 

 

 

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin