Наверх

Студентів одного з вінницьких вишів навчатимуть створювати інноваційні бізнес-проєкти 

У Вінницькому національному технічному університеті міжнародні фахівці навчатимуть студентів ведення інноваційного бізнесу. Реєстрація учасників Стартап Школи “Sikorsky Challenge” триватиме до 15 березня 2021 року. 

До участі запрошують студентів вінницьких університетів та коледжів, науковці, підприємців та усіх, хто зацікавлений у отриманні нових знань для розбудови власних інноваційних бізнес-проєктів. 

Навчальний курс триватиме з березня по червень 2021 р. Заняття відбуватимуться 1 раз на тиждень у другій половині дня, онлайн і офлайн. Живі зустрічі відбуватимуться в Інноваційному тренінговому центрі та лабораторії прототипування ВНТУ (створені за підтримки Вінницької міської ради). 

“З учасниками Стартап Школи працюватиме Ігор Пеер, міжнародний фахівець в галузі ведення інноваційного бізнесу. Він використовує авторські  методики, яка успішно апробована у Національному технічному університеті України «КПІ», а також у Ізраїлі та Азербайджані. Також виступатимуть запрошені експерти – фахівці з розвитку інноваційного підприємництва. Для команд в залежності від ідеї стартапу буде можливим залучення менторів для допомоги командам у розробці фізичного прототипу у Лабораторії прототипування ВНТУ”, – повідомляють на сайті університету. 

За підсумками навчання кращі стартап-проєкти отримають фінансову підтримку на розвиток проєкту та будуть рекомендовані на участь у Х Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2021” відбудеться з 17 по 20 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin