Вінниця
02.06.2023
22.03° C
Вгору

Дмитро Разумков : “Приємно дивитися, коли у Вінниці відбуваються зміни у позитивному напрямку”   

Сьогодні з робочим візитом до Вінниці завітав голова Верховної Ради Дмитро РазумковСергій Моргунов розповів спікеру Верховної Ради зустрівся про ефективність системи комплексного підходу до моніторингу ситуації в місті на базі Ситуаційного центру Вінницької міської ради та відділу оперативного реагування «Цілодобова варта».   

З особливостями роботи Ситуаційного центру Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова ознайомив  начальник Муніципальної варти Віталій Чигур 

Ситуаційний центр, який розміщується у будівлі Вінницької міської ради, працює у місті з жовтня 2017 року. А у 2018 році Вінницький Ситуаційний центр визнано кращою практикою у Всеукраїнському конкурсі Мінрегіону у номінації –  «Формування безпечного життєвого середовища».   

«Ми проводимо цілодобовий моніторинг міста Вінниці для стабільної життєдіяльності та безпеки наших громадян. Цілодобово у Ситуаційному центрі чергують працівник Муніципальної варти, патрульної поліції і представник ДСНС. Камери встановлені по всій території міста, а також у школах міста. Є також камери зі штучним інтелектом, які ідентифікують параметри автомобіля», – розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур 

Міський голова Сергій Моргунов також зауважив, що у Вінниці працівники Муніципальної варти здійснюють охорону шкіл. Це спеціальна міська програма для підтримки учасників АТО/ООС.   

 Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зауважив, що подібні центри є у інших містах України. Однак у Вінниці він унікальний.  

«Схожі системи є у інших містах, але, щоб була об’єднана поліція, рятувальники і Муніципальна варта – в такому форматі я не бачив. Ми розуміємо, що не всі міста можуть собі дозволити це з економічної точки зору. Ми будемо працювати, щоб це було у кожному великому місті», – додав політик.  

Також Дмитро Разумков зазначив, що Вінницю відвідує не вперше, але вперше як  спікер парламенту: «Я був тут багато разів. Приємно дивитися, коли відбуваються зміни і ці зміни у позитивному напрямку. Бажаю успіхів та досягнень, щоб кожного разу у вас було чим новим похизуватися і продемонструвати. Змінюється область та місто на краще, і я сподіваюся: в подальшому буде так само. Є речі, які ми можемо побачити у інших містах, а є унікальні речі – і цим досвідом потрібно ділитися. Ми повинні обмінюватися досвідом, знаннями та допомагати один одному рухатися вперед. Я сподіваюся: у нас це буде виходити». 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin