Юних вінничан запрошують на заняття з шахів та шашок
Девіз закладу – «Ми з тими, хто думає!». Як пояснюють тренери, шахи і шашки стимулюють розумову діяльність, покращують пам’ять, творче мислення та здатність до прийняття рішень. Заняття у школі розвивають не лише спортивні навички, а й дисципліну, уважність та вміння приймати рішення.
Міська дитячо-юнацька спортивна школа № 6 діє у місті понад 30 років. За результатами досягнень вона входить до кращих шкіл України з шахів і шашок. МДЮСШ №6 виховала десятки чемпіонів та призерів світових та європейських чемпіонатів.
У школі працюють 11 кваліфікованих тренерів-викладачів, серед яких є кандидати та майстри спорту, заслужені тренери України. На базі закладу регулярно проводяться шахові та шашкові турніри високих рівнів.
Читайте також:
У селі на Вінниччині ввели карантин через сказ у корови
Заняття для дітей проходять у комфортних та сучасних ігрових залах щоденно. До кожної дитини забезпечується індивідуальний підхід.
«Раді будемо бачити юних спортсменів у нашій школі, де кожен зможе розкрити свій талант і досягти перемог. Тут формується характер і народжуються чемпіони. Запрошуємо зробити перший хід до великих звершень разом із нами», – зазначають у спортшколі.
МДЮСШ №6 знаходиться за адресою: вул. Театральна, 24.
Телефони для довідок та запису:
(097) 275-95-89 – Боднар Микола Миколайович – директор МДЮСШ №6
(063) 290-65-91 – Ющук Олександр Геннадійович – заступник директора МДЮСШ №6.




