Вінниця
04.06.2026
12.02° C
Вгору

У центрі Вінниці з’явиться інклюзивний дитячий майданчик

У межах флагманського проєкту Міністерства розвитку громад та територій «Рух без бар’єрів», ініційованого першою леді України Оленою Зеленською, на площі Європейській у Вінниці облаштують дитячий майданчик.

Про це інформує ЦВД, посилаючись на Департамент відновлення та розвитку Вінницької міської ради. 

Відповідне маркування вже з’явилося на паркані ігрової зони, яка стане частиною першого безбар’єрного маршруту у центрі міста.

Майданчик облаштують елементами інклюзії, щоб створити безпечний та комфортний простір для дітей з інвалідністю. Тут маленькі вінничани зможуть не лише активно проводити час, а й розвиватися та спілкуватися в доступних умовах.

“Для нашого міста – це продовження системної роботи щодо підвищення доступності простору, яка не припиняється понад десятиліття. Так, з 2006 року за ініціативи тодішнього міського голови Володимира Гройсмана та Раїси Панасюк була створена тематична програма «Вінниця зручна для всіх», яка передбачала розвиток сучасного європейського міста, в якому комфортно всім — від людей з інвалідністю до батьків з візочками”, – йдеться у повідомленні.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin