Вінниця
01.03.2025
-0.94° C
Вгору

“Світ навиворіт” повертається: коли вийде перший випуск програми

На своїй сторінці в Інстаграмі Дмитро Комаров анонсував прем’єру нового сезону “Світу навиворіт. Україна”, перша серія якого стартує вже сьогодні, 28 лютого, о 20:00 на “1+1 Україна”.

Дмитро заінтригував, повідомивши, що на телеглядачів чекає унікальний репортаж з острова Зміїний. Мандрівник покаже, що зараз відбувається на знаковому для кожного українця місці та як ризикують люди, що там перебувають.

Як сьогодні живуть та працюють захисники Зміїного там, де в будь якій ситуації ти сам на сам із стихією, і можеш розраховувати тільки на власні сили? Унікальний репортаж, справжні екстремальні пригоди. Це варто побачити, – написав телеведучий.

Також у новому сезоні Комаров дослідив силу українців “на морі та на суші, на землі та навіть під землею”. Що ж, ця експедиція точно буде відрізнятись від попередніх і вже має всі шанси вразити глядачів непередбачуваними пригодами, несподіваними зустрічами та відкриттями, які змінять уявлення про Україну та її героїв.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin