Вінниця
05.02.2025
-2.44° C
Вгору

У Вінниці поліцейські подарували свято дітям Героїв (ФОТО)

У  Вінниці поліцейські привітали з Днем Святого Миколая дітей загиблих і зниклих безвісти правоохоронців. Коло діток, у яких війна забрала або травмувала батьків, збільшується.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

Щоб подарувати їм хоча б частинку щастя, напередодні казкового свята очільник поліції Вінниччини Юрій Пархоменко разом із колегами з різних підрозділів запросили малечу у MEGA PARK розваг, пригостили смаколиками й, звісно ж, не обійшлось і без подарунків.

«Святий Миколай завжди приходить до тих, у кого щире і добре серце. Я вірю в те, що він принесе вам радість, здійснення ваших мрій, а життя, навіть після складних випробувань, може бути сповнене світла й любові. І ви обов’язково в це вірте! Зі святом вас, діти Героїв! Нехай у вашому житті завжди буде місце для дива, щастя і добрих людей поруч», – побажав головний поліцейський області.
На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 7 людей та текст
На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди усміхаються, батут та текст
На зображенні може бути: 13 людей та скрипка
На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди усміхаються, лікарня та текст
На зображенні може бути: 9 людей, натовп та текст
На зображенні може бути: 2 людини, дитина, батут та текст
На зображенні може бути: 12 людей, люди грають у волейбол, батут та текст
На зображенні може бути: 1 особа, дитина та батут
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin