У Гайсинському районі сталася смертельна аварія: подробиці

19 листопада о 18:34 до поліції Гайсинського району надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на трасі М-30 неподалік села Червоне. Попередньо встановлено, що 49-річний водій автомобіля Renault Kadjar збив пішохода, який переходив дорогу в невстановленому та неосвітленому місці.
Про це повідомляє поліція Вінниччини.
Внаслідок ДТП 37-річний житель с. Червоне отримав важкі тілесні ушкодження та був госпіталізований до Гайсинської ЦРЛ ГМР, де під час проведення реанімаційних заходів помер.
Водій освідований, він тверезий. Автомобіль поміщений на арештмайданчик.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження). За таке правопорушення передбачене покарання – до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Схожі публікації
На Вінниччині рейсовий автобус з’їхав у кювет: семеро пасажирів травмовані
Сьогодні, 20 квітня, близько 10:44 на автодорозі Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський, між селами Горай та
На Великдень у Вінниці посилять заходи безпеки: можливі вибіркові перевірки
Національна поліція України готова до забезпечення правопорядку на Великдень: посилюються заходи безпеки, екіпажі поліції наближені до
В Івано-Франківську підлітки вбили 19-річного хлопця: у поліції розповіли деталі злочину
Поблизу Вовчинецьких пагорбів на околиці Івано-Франківська поліцейські виявили тіло 19-річного хлопця з ножовими пораненнями. Про це