Вінниця
22.11.2024
-4.02° C
Вгору

Молодь Вінниці обговорила емоційне вигорання та створила ляльки-мотанки

21 жовтня у музеї ім. М. Коцюбинського відбувся захід, організований відділом молодіжної політики Вінницької міської ради та Вінницькою молодіжною радою. Студенти та учні міста мали змогу зустрітися з психологинею Іриною Доценко, яка розповіла про способи подолання емоційного вигорання. Після теоретичної частини учасники долучилися до майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки, що стало арттерапевтичним заняттям для покращення морального стану.

Про це інформує Це Вінниця, друже, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«У часи повномасштабної війни потрібно особливо дбати про своє ментальне здоров’я. Ми живемо в період стресу та постійної напруги, тож не дивно, що навіть молодь зіштовхується з емоційним вигоранням. Тому ми вирішили організувати такий захід, щоб допомогти молодим людям розібратися в собі та стати на шлях усвідомлення своїх потреб і самореалізації», – пояснила заступниця начальника відділу молодіжної політики ВМР Олена Войтович.

З молоддю зустрілася психологиня, медіаторка, викладачка, супервізорка проєкту «Сімейна медіація в період війни» Ірина Доценко. Разом з нею учасники зустрічі обговорили японську концепцію пошуку цінності життя, під час якої намагалися знайти баланс між професією, місією, пристрастю та покликанням. Учні та студенти ділилися своїми переживаннями, а психологиня давала їм зворотний зв’язок.

«Я завжди кажу, що емоції – це діти потреб. І якщо ми навчимося визначати свої потреби, то будемо краще розуміти себе і свої почуття. А емоційне вигорання, навпаки, може блокувати нас на шляху до досягнення цілей», – говорить Ірина Доценко.

Після зустрічі з психологом на молодь чекав майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки від Анни Полозун.

«Сьогодні ми робимо не зовсім класичні, але не менш цікаві ляльки-мотанки. Вироби досить прості, тож кожен зможе їх повторити. Робимо мотанки у техніці апсайклінг із залишків тканин. Такий майстер-клас допоможе учасників відволіктися, зосередитися на цікавій справі та відкинути все те, що їх бентежить», – вважає Анна Полозун.

До заходу долучився студент Донецького національного університету ім. В. Стуса Владислав Літвінов.

«Я давно хотів побувати в музеї Коцюбинського, а тут ще й такий цікавий захід. Сьогодні мені сподобалась практика сканера від психолога. Я по-іншому подивився на сприйняття своїх емоцій», – ділиться Владислав.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin