Трагічна ДТП у Вінницьких Хуторах: загинув 13-річний водій
У Вінницьких Хуторах сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинув 13-річний хлопець.
Про це інформує ЦВД, посилаючись на поліцію Вінниччини.
За попередніми даними, аварія сталася 30 липня близько 19:10. На одній із вулиць села зіткнулися мікроавтобус Mercedes під керуванням 35-річного місцевого жителя та мопед Yamaha, за кермом якого перебував неповнолітній вінничанин.
Унаслідок зіткнення водій мопеда отримав травми, несумісні з життям, і загинув на місці події.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.
Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини та причини трагедії.
Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в установленому законом порядку та підтверджено обвинувальним вироком суду.




