Вінниця
29.07.2026
22.94° C
Вгору

Дитяча гірка, літні кухні та гараж: що горіло на Вінниччині за останню добу

За минулу добу рятувальники ліквідували дев’ять пожеж на території Вінницької області. На щастя, в усіх випадках обійшлося без постраждалих.

Як повідомили в ДСНС, через коротке замикання електромережі виникли пожежі в літніх кухнях у селі Маяки Тульчинської громади та селищі Кирнасівка Липовецької громади. Також у Бершаді зайнялася господарська будівля, передає ЦВД.

Уночі надзвичайники ліквідували пожежу житлового будинку в селі Сокілець Козятинської громади.На зображенні може бути: вогонь та текст

Ще один випадок стався у селі Городище Літинської громади, де через необережність під час проведення вогневих робіт на дитячому майданчику загорілася гірка.

Крім того, рятувальники загасили пожежу гаража у селі Грушківці Іванівської громади.На зображенні може бути: текст

У селі Руданське Шаргородської громади через необережне поводження з вогнем спалахнув піднавіс із сіном. Полум’я встигло перекинутися на паркан, однак рятувальники оперативно зупинили його поширення.

У ДСНС вкотре наголошують: справна електромережа, обережність під час робіт із відкритим вогнем та дотримання правил пожежної безпеки допоможуть уникнути надзвичайних ситуацій.

Читайте також:

Стрибнула з мосту: у Вінниці врятували 41-річну жінку

Компенсація за воду без відвідування Прозорого офісу: у Вінниці розповіли про новий сервіс

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin