Пересувний мамограф «Квітка» вирушає у громади Вінниччини: коли і де можна пройти обстеження
На липень 2026 року заплановано виїзди пересувного мамографа «Квітка» Подільського регіонального центру онкології у територіальні громади Вінницької області, як передає видання “Це Вінниця, друже”. Обстеження є безоплатним за наявності роздрукованого та наявного е-направлення від сімейного/лікуючого лікаря.
Важливо!
- Приїзд у населений пункт орієнтовно о 10:00 годині.
- Працює в громаді 2 дні поспіль.
- Максимальне навантаження на 1 день – 30 обстежень.
- Результати через 7-10 днів.
Обстеження жінок з профілактичною метою з:
- 40 років і старші, які мають скарги щодо молочних залоз, мають бути скеровані на консультацію до лікаря хірурга-онколога (мамолога), е-направлення А67038, мамолог скерує на мамографію за потреби.
- 45 до 50 років – за наявності факторів ризику, які вказані в е-направленні, 1 раз на рік (наказ МОЗ від 05.08.2024 №1368);
- 50-69 років – 1 раз на 2 роки, за наявності факторів ризику, вказаних в е-направленні – 1 раз на рік.
До 40 років мамографія заборонена. Для проходження обстеження необхідно створити пацієнтці е-направлення: 59300-00 рентгенографія молочної залози, двобічна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Воював із 2015 року: Вінниця 6 липня прощається з оборонцем Іваном Глазковим
У Вінниці 6 липня відключатимуть світло та воду за низкою адрес
Коментарі у Facebook




