Люди допомогли поліції: у Вінниці зупинили водія з 1,97 проміле
Небайдужі громадяни повідомили патрульних про водія, який, ймовірно, керував автомобілем у стані сп’яніння.
Про це інформує ЦВД, посилаючись на Патрульну поліцію Вінниччини.
Інформація надійшла на лінію 102 сьогодні вранці щодо автомобіля Volkswagen Passat.
Інспектори оперативно виявили та зупинили транспортний засіб на вулиці Магістратській. За кермом перебував 38-річний чоловік із явними ознаками алкогольного сп’яніння — запахом алкоголю, порушеною мовою та нестійкою ходою.
Водій погодився пройти перевірку на приладі Drager. Результат показав 1,97 проміле алкоголю, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму.
На керманича склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (відсутність чинного поліса обов’язкового страхування).




