Вінниця
19.07.2026
18.57° C
Вгору

Понад 500 евакуйованих: вінничанин двічі «мінував» потяг

Поліція Вінниччини затримала 44-річного місцевого жителя, якого підозрюють у дворазовому неправдивому повідомленні про мінування пасажирського потяга.
Про це повідомляє поліція Вінницької області, інформує ЦВД.

За даними слідства, один із дзвінків на гарячу лінію «Укрзалізниці» чоловік здійснив 13 травня близько 03:20, перебуваючи у себе вдома у Вінниці. Він представився пасажиром та повідомив про нібито загрозу вибуху в потязі. Через це поїзд був зупинений на станції у Тульчинському районі, а понад 500 пасажирів евакуйовано. Після перевірки вибухонебезпечних предметів не виявили, затримка руху становила 51 хвилину.

Правоохоронці встановили, що аналогічне неправдиве повідомлення чоловік зробив тієї ж ночі, коли потяг рухався територією Хмельницької області.

Оперативники карного розшуку спільно з працівниками Вінницького райуправління поліції встановили особу порушника. За силової підтримки спецпризначенців його затримали у процесуальному порядку.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 259 КК України — завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян чи знищення майна. Санкція статті передбачає від 2 до 6 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Читайте також:

У центрі Вінниці тимчасово перекриють рух: де і коли діятимуть обмеження

У Вінниці водійка BMW збила велосипедиста на нерегульованому переході: потерпілого госпіталізували

«All inclusive» не спрацював: на Вінниччині зупинили “тур” до кордону (ВІДЕО)

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin