Вінниця
18.07.2026
20.46° C
Вгору

Де сьогодні у Вінниці відключатимуть світло та воду: адреси

У понеділок, 12 січня, у зв’язку з ускладненням погодних умов комунальні служби Вінниці працюють у посиленому режимі. Пріоритетним залишається проведення протиожеледних заходів. За даними відділу оперативного реагування «Цілодобова варта», станом на ранок ситуація в місті контрольована та стабільна.

Громадський транспорт курсує відповідно до встановлених графіків, усі комунальні послуги мешканцям надаються у повному обсязі. Водночас на сьогодні для всіх регіонів України запроваджено ліміти на споживання електроенергії, які діятимуть упродовж доби. Інформацію щодо можливих відключень рекомендують уточнювати на офіційних ресурсах обленерго.

Про це інформує ЦВД, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Сьогодні бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за такими адресами:

  • вул. Варшавська, 46;
  • вул. А. Первозванного, 50;
  • вул. Д. Майбороди, 15;
  • вул. Л. Ратушної, 22.

Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення подачі гарячої води за адресами:

  • вул. Келецька, 77, 81, 83;
  • вул. А. Первозванного, 52-А;
  • просп. Юності, 20/73.

Причина – ремонтні роботи.

А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на: вул. М. Ващука, 3-17, вул. Келецька, 116, вул. В. Порика, 35-47, вул. Хмельницьке шосе, 112-128. Причина – профілактичні заходи на трансформаторних підстанціях.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.

Читайте також:

Відомий український співак пішов працювати до школи вчителем

Нацгвардійці виявили у гаражі вінничанина пів кілограма наркотичних речовин

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin