Вінниця
19.07.2026
27.27° C
Вгору

Нелегальні рідини для електронних сигарет: БЕБ викрило схему на Вінниччині

Детективи ТУ БЕБ у Вінницькій області викрили групу осіб, що налагодила незаконне виготовлення нікотиновмісних рідин та продуктів для електронних сигарет. Товар під власною назвою, начебто виготовлений у Малайзії, ділки постачали по всій Україні, працюючи під замовлення та збуваючи його оптовими партіями.

Про це інформують Бюро економічної безпекиГУНП у Вінницькій області та Вінницька обласна прокуратура, як передає ЦВД.

“У межах досудового розслідування детективи БЕБ разом із поліцейськими провели 17 обшуків у місцях виробництва, зберігання, збуту та проживання причетних. Було вилучено понад 25 тисяч наборів для самозмішування, більше 120 тисяч ємностей із гліцерином, нікотином та ароматизаторами, а також значні обсяги сировини – близько 800 літрів гліцерину та понад 550 літрів ароматизаторів. Знайдено сотні коробів із пакувальними матеріалами, етикетками та тарою. Крім продукції, детективи вилучили повноцінну виробничу лінію: обладнання для автоматичного наклеювання етикеток, фасування й маркування, установку для заливу нікотинових сумішей в ампули та їх подальшого запаювання, компресори та наливні апарати. За такої технічної бази підпільний цех міг виготовляти до двох тисяч наборів на добу”, – зазначається у повідомленні.

Під час слідчих дій також вилучено фінансові документи, техніку, мобільні телефони, рекламні матеріали й понад 1,5 млн грн у національній та іноземній валютах. Крім того, вилучений транспортний засіб, який використовувався для перевезення незаконної продукції.

Орієнтовна вартість вилученого майна та товару перевищує 20 млн грн.

«Це не просто вилучення рідин для електронних сигарет із торговельної мережі. Ми припинили діяльність виробника, який займав помітну частку ринку в даному сегменті і працював без ліцензії. Це черговий удар БЕБ по тіньовому ринку підакцизної продукції», – зазначив т. в. о. керівника ТУ БЕБ у Вінницькій області Олег Олійник.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 204 та ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання або транспортування з метою збуту підакцизних товарів; легалізація майна, одержаного злочинним шляхом).

 Фото на головній – БЕБ, фото та відео в новині – Нацполіція

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

З Днем працівників суду: найкращі привітання у прозі та листівках

Вінниччина без графіків: що відомо про електропостачання 15 грудня

Лікарі “Пироговки” провели унікальні операції пацієнтам з тяжкими травмами шиї

Директору Подільського наукового ліцею Козаченку Віталію присудили Премію Верховної Ради

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin