Любов довжиною в життя: подружжя Григоришиних з Вінниччини святкує “платинове весілля”
У громаді на Вінниччині вшановують подружжя Григоришиних — Євгенію Єфремівну та Василя Івановича, які прожили разом 70 років. Їхня історія — це приклад справжнього кохання, вірності та взаємної підтримки, що витримали випробування часом.
Про це повідомляє Романівська філія Центру культури і дозвілля, як передає ЦВД.
Сім десятиліть поруч. Сім десятиліть турботи, радості, спільних мрій і щоденної праці двох сердець, які щоразу обирали одне одного.
За ці роки вони збудували дім, виховали дітей, зустріли онуків і правнуків. Їхня родина — приклад того, як любов може стати опорою в усьому: у радості й у труднощах.
“Любов — це не свято, а праця двох людей, які щодня знаходять сили бути разом”, — кажуть Григоришини.
Сьогодні на їхню честь пролунали найщиріші слова подяки. Місцева громада та близькі висловили захоплення їхньою відданістю, побажали міцного здоров’я, спокою і ще багатьох щасливих днів поруч.
Їхня історія — це нагадування, що справжнє кохання не старіє. Воно живе у поглядах, у турботі, у простих речах, що з роками лише набувають цінності.





