12.08.2026
irpin_crop_1300x820

Рада Європи створює міжнародний реєстр збитків, яких росія завдала Україні з початку повномасштабного військового вторгнення, пише «Європейська правда» з посиланням на президента Франції Еммануеля Макрона.

Він, зокрема, закликав Раду Європи посприяти створенню ста психологічних центрів, які б допомагали постраждалим у результаті агресії росії.

Реєстр збитків від російської агресії діятиме в Нідерландах. У ньому реєструватимуться докази шкоди й позови про відшкодування шкоди або поранень.

Реєстр буде відкритий для фізичних і юридичних осіб, а також для України, включно з регіональними й місцевими органами влади, державними або контрольованими державою підприємствами.

Напередодні в Міністерстві юстиції України пояснювали, що реєстр збитків стане невід’ємною складовою механізму відшкодування збитків, завданих агресією рф на території України. 

Загальна сума збитків, завдана інфраструктурі України за рік повномасштабного вторгнення Росії, становить 143,8 мільярда доларів.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin