Вінниця
05.06.2026
23.99° C
Вгору

На Вінниччині виявлено 25 підтверджених випадків інфікування штамом «Дельта»

Штам «Дельта» виявлено на Вінниччині – 25 підтверджених інфікованих індійським штамом.

«Сьогодні надійшла відповідь із Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України: із використаних реагентів ВООЗ методом ПЛР визначено наявність штаму Дельта. З 30 зразків підтверджено 25-ть. Інфіковані штамом «Дельта» з Вінницького, Гайсинського, Могилів-Подільського, Жмеринського, таТульчинського районів. Наймолодшому інфікованому зі штамом «Дельта» вінничанину – 13 років, найстаршому – 84», – повідомив на своїй сторінці губернатор Вінниччини Сергій Борзов.

Загалом, за минулу добу по області коронавірус виявили у 29 людей. А 4440 вакцинувалися.

«Дельта» – це мутований штам коронавірусу.

За попередніми оцінками, він у 1,6 рази заразніший, ніж штам «Альфа» (британський різновид вірусу), у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації та у 1,45 раза частіше – до реанімації.

У випадку зараження “Дельтою” симптоми можуть бути традиційними для Covid-19 – кашель, лихоманка, втрата відчуття запаху і смаку.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin