Вінниця долучиться до соціального проєкту «Відкриті уроки по футболу»

Заходи проєкту «Відкриті уроки по футболу» проходитимуть на трьох локаціях області, а саме: Вінниці, Калинівці та Хмільнику.
Першим учасників футбольного фестивалю прийматиме стадіон Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. Організатори кажуть, буде залучено 144 дитини, більшість з яких є вимушеними внутрішніми переселенцями, 11 молодих волонтерів, представники місцевої влади, психолог, представники поліції.
«Участь у проєкті можуть взяти діти різного віку та статі, незалежно від фізичної підготовки та умінь. Ми хочемо показати, що футбол – це гра для усіх, ним потрібно займатися у першу чергу для себе, – каже голова Вінницької обласної асоціації футболу Ігор Гатауллін. – Вінниця має розвинену спортивну інфраструктуру. Зокрема, на стадіонах зі штучним покриттям дітки можуть вправлятися з м’ячем майже увесь рік. Для проведення нашого футбольного фестивалю нам надали хороше поле, яке було оновлене в останні роки. Вдячні за цю можливість міській команді і меру. Ми співпрацюємо з усіма владними структурами, і можемо відзначити, що керівництво міста Вінниця докладає всіх зусиль для розвитку та розбудови футбольної інфраструктури».
А представник Вінницької ОАФ Павло Форманюк зауважив, що головна мета заходу – здружити дітей та подарувати їм емоції, гарний настрій та задоволення від спілкування. Не обійдеться і без приємних сюрпризів – кожній дитині буде вручено футболку, кепку та диплом учасника «Відкриті уроки по футболу». Захід відбудеться 29 вересня, початок о 10:00 год.
Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/LVlSJai
Для довідки:
Проєкт «Відкриті уроки по футболу» (Open Fun Football Schools), що проходить за підтримки Дитячого фонду УЄФА та «Cross Cultures» (Данія) – це:
- психосоціальна підтримка дітей ВПО, дітей військових ЗСУ, дітей, постраждалих від війни,
- об’єднання і дружба дітей ВПО з місцевими дітьми,
- соціальна інтеграція,
- інклюзивне середовище,
- учасники незалежно від рівня здібностей, статі,
- знання з безпеки в умовах війни,
- філософія масового футболу – радість від гри замість результату будь-якою ціною,
- виховання здорового способу життя,
- розвиток волонтерства,
- активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (вчителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати та інші).