Вінниця
27.11.2024
-1.61° C
Вгору

Вінницьких татусів з дітьми запрошують пограти на барабанах у музичному флешмобі

У суботу, 15 травня, на набережній поблизу фонтану «Рошен» з 11:00 до 12:30 відбудеться музичний флешмоб для дітей та татів. Захід присвячеий Міжнародному дню сім’ї.

– Під час флешмобу родини збираються разом на відкритому повітрі, щоб якісно провести дозвілля, попрактикуватися у грі на музичних інструментах та зіграти пісню гурту «Антитіла» — «TDME», — зазначають організатори.

– Чому саме гра на барабанах? Тому що це взаємодія, адже не почувши ближнього, барабанний ритм не зазвучить! Так і в стосунках!

Організатором заходу у Вінниці є «ТатоХаб.Вінниця», який функціонує при ГО «Бюро інституційного розвитку» та сприяє залученню чоловіків до усвідомленого батьківства, має освітню функцію та збирає на своїх заняттях татів, котрі прагнуть більш якісно проводити час із дітьми та покращувати стосунки у родині.

Захід відбудеться одночасно у восьми країнах: Україна, Молдова, Білорусь, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Сербія, Туреччина.

Щоб стати учасниками флешмобу, потрібно заздалегідь зареєструватися за ЦИМ посиланням.

Після флешмобу, родини можуть також взяти участь у конкурсах, розіграшах та розвагах. З 13 години у закладі «Yellow Submarine» (вул. Кармелюка, 2, ТРЦ «Кемпа») влаштують майстер-клас для татусів та їхніх дітей з приготування піци та коктейлів. Для мам також організують дозвілля, зокрема, з 13 години вони разом з дітьми молодшого шкільного віку зможуть взяти участь у бранчі просто неба та поспілкуватися на тему «Фріланс. Дистанційка. Як, де, ким?».

Захід проводиться в рамках партнерства між Вінницькою міською радою та UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні у синергії програм та проєктів офісу UNFPA в Україні:

– Програма ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно-зумовленого насильства, що фінансується Європейським Союзом і реалізується спільно ООН-Жінками та UNFPA;

– Програма ООН з відновлення та розбудови миру;

– Трамплін до рівності: Проєкт зі зміни соціальних норм та викорінення гендерних стереотипів задля сталого розвитку та добробуту жінок і чоловіків в Україні.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin