Вінниця
22.10.2024
17.4° C
Вгору

У медмістечку створюють додаткове джерело кисню для ковідних хворих

У медмістечку по Хмельницькому шосе встановлюють кріогенний кисневий газифікатор. Він стане додатковим джерелом кисню для чотирьох міських закладів.

Зокрема:

  • Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня
  • Вінницька міська клінічна лікарня 1
  • Пологовий будинок №1
  • Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук мер міста Сергій Моргунов.

За його словами, тепер забезпечення медичним киснем буде гарантовано стабільним, адже лікарні матимуть три джерела кисню (два газифікатори і балонна рампа).

Повідомляється, що нове устаткування – німецького виробництва. Кріоцистерна розрахована на зберігання 20 тонн рідкого кисню. Через спеціальні газифікатори рідкий кисень переходить в газоподібний стан. А далі – по кисневій магістралі до кожного ліжка стаціонару чи реанімації.

Медики кажуть: новий газифікатор дозволить повністю забезпечити потреби пацієнтів у кисневій терапії, головне – стабільно, у спокійному режимі. Завдяки цьому обладнанню заклади зможуть витримувати рекордні піки навантаження. Як це було під час спалахів коронавірусу.

“Встановлення додаткового кисневого газифікатора ми передбачали у рамках модернізації централізованої системи киснезабезпечення. Важливо, щоб міські заклади були готовими до можливої хвилі COVID восени”, – пише мер.

Також Сергій Моргунов закликав вінничан вакцинуватися, щоб забезпечити себе та своїх близьких.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у Вінницькій лікарні №1 оновлюють харчоблок. Зокрема, у приміщенні кухні замінили покрівлю, вікна і двері, утеплили стіни та зробили гідроізоляцію фундаменту. Також підключили нову лінію водопостачання, змонтували внутрішні мережі і систему опалення.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin