На Вінниччині відновлюють контроль швидкісного режиму на дорогах
У Вінницькій області знову контролюють дотримання швидкісного режиму. Патрульні здійснюють контроль на ділянках доріг М-30 та М-12, де про це попереджають відповідні дорожні знаки.
Про це повідомляє патрульна поліція Вінницької області.
«За порушення швидкісного режиму передбачена відповідальність: ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год) КУпАП. Штраф — 340 гривень. ч. 4 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год) КУпАП. Штраф — 1700 гривень», – нагадують поліцейські.
Схожі публікації
На кількох трасах Вінниччини тривають ремонтні роботи
На дорогах Вінницької області продовжують виконувати сезонні ремонтні роботи та утримання автошляхів. Наразі дорожники ліквідовують ямковість,
Нічні мотогонки під забороною: у Гнівані вже оштрафували перших порушників
У Гніванській громаді підбили перші підсумки дії обмежень на нічний рух мототранспорту. Від початку липня поліцейські
Заплутався у водоростях і почав тонути: прикордонники врятували вінничанина
На Вінниччині прикордонники врятували чоловіка, який намагався незаконно переплисти Дністер, щоб потрапити до Молдови. Про це повідомили у




