«За професіоналізм та вірність почесній місії волонтера»: Сергій Моргунов вручив нагороду психологині Людмилі Радіоновій за допомогу постраждалим від війни
«З початком повномасштабного вторгнення і цивільні, і військові зіткнулися з неймовірним моральним навантаженням. Багато із них без професійної допомоги не змогли б подолати проблеми психологічного характеру. У нашій громаді саме пані Людмила ініціювала та скоординувала роботу психологів-волонтерів. Вони взяли на себе місію підтримувати людей. Було таке, що цілодобово зустрічали внутрішньо переміщених осіб на вокзалах, відвідували їх помешкання, допомагали військовим у шпиталях. Від усієї Вінницької громади ми дякуємо за вашу роботу, професіоналізм та самовідданість», — говорить міський голова Сергій Моргунов.
Своєю чергою Людмила Радіонова подякувала за визнання її заслуг: «Ціную, що Вінниця міська рада відзначила важливість моєї праці. Дійсно, багато що було зроблено і багато що ще чекає попереду. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю з міською радою».
«Пишаємося, що у центрі соціальних служб працює така небайдужа, високопрофесійна людина, як Людмила Леонідівна. Завдяки її щоденній праці та патріотизму тисячі людей отримали таку необхідну їм допомогу», – зауважила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.
Людмила Радіонова – психологиня із більш як 30-річним досвідом. Працювати із тими, хто постраждав від вторгнення росії до України, жінка почала ще у 2014 році. У 2017 році психологиня долучилася до Вінницького міського центру соціальних служб. З початку повномасштабної війни, за підтримки Вінницької міської ради, на базі Центру організували волонтерський рух, який надає безоплатну психологічну допомогу тим, хто її потребує.
З лютого 2022 року Людмила Радіонова разом із заступницею міського голови Галиною Якубович, центром соціальних служб та психологом Петром Вдовкіним об’єднали понад 40 психологів-волонтерів, які зголосилися надавати допомогу. За цей час вони разом надали для ВПО понад 16 000 консультацій, з них у телефонному режимі понад 4000 та наживо понад 12 000 (індивідуальні та групові консультації). Також понад 6000 консультацій було надано учасникам бойових дій, які отримують лікування у медичних закладах міста.
Наразі у Вінницькому міському центрі соціальних служб працює близько 20 психологів. Їх контакти можна знайти за посиланням – https://cutt.ly/k5EAtVm