Наверх

У Вінницькому художньому музеї відкрилася виставка портретів “Енігма”

Сьогодні у Вінницкьому обласному худужньому музеї відкрили виставку Олександра Шевчука «Енігма». Триватиме вона два тижні. На ній представлено програмну серію портретів 2020-2021 років. Про це повідомили на фейсбук-сторінці художнього музею.

Домінуючою ознакою творів художника є колір – головний носій психологізму і образної атмосфери живопису. У своїй мистецькій практиці сам Олександр Шевчук не надає переваг жодному з існуючих мистецьких напрямів чи течій, із переконливою довірою залишаючи цей аспект визначення фахівцям, – пишуть у дописі.

Олександр Шевчук родом з Ладижина. Мистецьку освіту здобув у Дніпропетровському художньому училищі та в Київській Академії мистецтв і архітектури на факультеті станкового живопису.

Із 2004-го року розпочав співпрацю з Лондонською мистецькою галереєю. Роботи О. Шевчука успішно виставлялись на всесвітньо відомих аукціонах Cristie’s, Chelsea та інших мистецьких аукціонах Італії, Німеччини, Великобританії. Досить плідними була його участь у вернісажах – в Парижі, Блуа, Орлеані, Турі та низці інших міст півдня Франції.

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin