Наверх

Для вінницької молоді організували військово-спортивний табір

Минулими вихідними у Вінниці відбувся військово-спортивний табір-2021.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, для молоді провели тренінг з надання домедичної допомоги та майстер-клас з військовими. Також хлопці та дівчата змагались в інтелектуальних іграх та спортивних турнірах, у тому числі турніри з футболу та волейболу.

Цьогоріч військово-патріотичний табір проходив на території одного з дитячих таборів у смт Стрижавка. Його учасниками стали активні студенти професійно-технічних училищ, навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації та молодь з приєднаних територій.

«Молодих людей об’єднала у таборі спільна мета — корисно провести літнє дозвілля та підвищити патріотичний дух. Протягом трьох днів юнаки та дівчата брали участь у різних інтелектуальних конкурсах, фізичних змаганнях, іграх, тренінгах тощо», – каже начальник відділу молодіжної політики міської ради Юлія Мончак.

У перший день табору для молоді провели психологічний тренінг для налагодження комунікації, який допоміг створити дружню атмосферу. Також команди з юнаків та дівчат грали у футбол та волейбол. А вечір провели біля багаття.

26 червня відбувся військово-спортивний квест, майстер-клас від військової частини 3028 Національної гвардії України, тренінг з надання домедичної допомоги та інтелектуальна гра «Мозковий штурм».

У третій день табору підбили підсумки турніру з футболу та волейболу. Також всі бажаючі мали можливість зіграти у пейнтбол. Після завершення усіх конкурсів та змагань відбулася церемонія нагородження учасників та переможців військово-патріотичного табору.

Організатори табору: відділ молодіжної політики ВМР, VinSmart Центр, Вінницька молодіжна рада.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin