Наверх

Французьку делегацію у Вінниці здивувало виробництво “Діжонської гірчиці“ та пива

У Вінниці триває триденний візит офіційної делегації з Франції. Зустріч відбувається у рамках проєкту децентралізованого співробітництва Вінниці з Діжоном.

8 червня делегація з Франції відвідала ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика». Приємним сюрпризом для французьких гостей стало те, що у Вінниці виготовляють «Французьку» та «Діжонську» гірчицю та ще й з різними смаками. Представники делегації були вражені інноваційними технологіями та якістю виробництва. А скуштувавши вінницький квас та пиво, сказали «Браво!» Також французькій делегації показали приміщення в одному з корпусів Вінницького національного аграрного університету, де у майбутньому розмістять агрохаб.

Французькі гості також ознайомились з роботою підприємства «Вінницька харчосмакова фабрика». Підприємство виготовляє хрін, гірчицю, нещодавно запустили новий цех з виготовлення напоїв та екстрактів.

«Дуже вражений якістю виробництва, високопрофесійними, інноваційними технологіями. Радий побачити таке в Україні, Вінниця – попереду і дуже активно розвивається. Ми продегустували пиво – дуже смачна продукція, а може стати краща з використанням французького солоду. Для мене приємною несподіванкою стало те, що у Вінниці виробляють гірчицю, та ще й за різними рецептами, – зазначив президент компанії «VITAGORA» П’єр Гез.

Зазначимо, вінницька делегація відвідає Діжон у липні. У понеділок гості також відвідали виноробню під Вінницею.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin