Наверх

У Вінниці з’явилася виставка “Галактики особливих дітей”

Сьогодні у кінотеатрі «Родина» розпочала роботу виставка «Галактики особливих дітей». Вона відкрилась у рамках благодійного проєкту, ініційованого громадською діячкою Оксаною Мороз та підтриманого Вінницькою міською радою. Виразити на папері свій внутрішній світ дітям допомагала професійна художниця Марія Дитинюк. Про це повідомили на сайті міськради.

На відкритті виставки побував директор департаменту культур міської ради Максим Філанчук. «Вітаю всіх присутніх від імені міської ради та міського голови. Дякую Діані Мороз та Марії Дитинюк за те, що і душею, і серцем долучились до створення виставки. Як висловилась одна моя колега, картини можуть сказати набагато більше, ніж можуть сказати людські слова. І сьогодні, потрапивши на цей захід, в першу чергу, душею та серцем відчуваєш і розумієш, що хотіли сказати нам діти», – каже Максим Філанчук.

«Виставку створювали досить довго, деякі діти взагалі вперше у своєму житті контактували з фарбами. У проєкті взяло участь 15 дітей з особливими потребами. Ця виставка важлива тим, що допомагає дітям проявити свої таланти. Головне – вірити у дитину. Виставку «Галактика особливих дітей» плануємо розміщувати й у інших виставкових залах Вінниці, розглядаємо можливість й того, щоб вона мандрувала Україною, або навіть поїхала за кордон», – каже Діана Мороз.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin