Наверх

Вихованців вінницького будинку сімейного типу привітали з Днем захисту дітей

У День захисту дітей заступниця міського голови Галина Якубович відвідала будинок сімейного типу. Малечі передали солодощі та кошти, які вони планують спрямувати на відвідування аквапарку. 

Заступниця міського голови Галина Якубович привітала хлопчикі та дівчаток з Днем захисту дітей від імені міського голови Сергія Моргунова та міської ради. Побажала дітям здоров’я та щастя, здійснення мрій. Галина Якубович зазначила, що батьки-вихователі  вирішили зробити ремонт на кухні і сказали, що їм потрібна духова шафа. «Наші волонтери, які постійно допомагають, придбали для будинку сімейного типу духову шафу. Вони побажали залишитись невідомими. Ми їм дуже вдячні, духова шафа дуже гарна, якісна, функціональна для такої великої родини», – каже Галина Якубович. 

«Мріяли про духову шафу і нам сьогодні її привезли. Будемо робити у ній випічку, запечену картоплю, пиріжки, запечені курячі стегенця.  Дітей долучаємо до приготування їжі. У нас є графік чергування, кожен знає свій день. Наприклад, якщо робимо суп чи борщ, то діти чистять картоплю, моркву, цибулю, вміють робити зажарку. Кожен після себе сам миє посуд, а черговий прибирає зі столу, миє підлогу і виносить сміття. Також нам сьогодні подарували кошти від міської ради, плануємо витратити їх на поїздку до аквапарку, адже діти дуже хочуть туди», – каже мати Анна Крищук 

Загалом у будинку сімейного типу виховується дев’ять діток, в тому числі двоє біологічних. Минулого тижня до будинку сімейного типу влаштували 14-річного хлопчика. «На минулому тижні родина поповнилась ще одним членом сім’ї. Цей хлопчик, на жаль, за своє життя багато чого пережи. Зараз вже бачимо, що у нього зовсім по іншому горять очі. Зрозуміло, що дитині потрібно звикнути. Але батьки-вихователі ще до того, як хлопчик прийшов у родину, знаходили контакт з цією дитиною, неодноразово з ним спілкувались. Він вже звикає до всіх своїх братиків та сестер, у них вже з’явились спільні плани, як проведуть літо. Взагалі, це постійний процес, коли у будинок сімейного типу влаштовуються діти, вони тут перебувають до повноліття, іноді і більше», – додала Галина Якубович.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin