Наверх

У Вінниці ремонтують покрівлі на багатоповерхівках

Тривають ремонтні роботи по заміні покрівлі на дев’яти багатоповерхівках: вул. Некрасова,42, вул. Некрасова,44, вул. К. Коріатовичів,104, вул. Стельмаха,41, вул. Стрілецька,19, вул. В. Городецького,2, вул. С. Зулінського,47, вул. 600-річчя,74, вул. Келецька,71/49. Загалом такі роботи заплановано цього року провести у 29 будинках.

Фінансування відбувається у два способи: якщо створюється ОСББ, то капремонт одного конструктивного елементу виконується коштом міського бюджету, якщо будинок обслуговує управляюча компанії, то мешканці беруть участь у співфінансуванні, при якому 30% – збирають мешканці, 70% – виділяється з бюджету громади, – пишуть на сайті міської ради.

«Незважаючи на те, що щороку ми виконуємо роботи по ремонту покрівель, цей вид робіт залишається одним із найзатребуваніших і сьогодні. У планах на цей рік відремонтувати дахи на 29 будинках. Якщо дозволяють погодні умови, то працюємо і у вихідні», – зауважив директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin