Наверх

Студенти ВНТУ починають стажування у Вінницькій міській раді

Вінницька міська рада розпочинає співпрацю з Вінницьким національним технічним університетом, в рамках якої студенти матимуть можливість проходити практику у структурних підрозділах міської ради. Перша група студентів у кількості 25 осіб розпочала свою роботу 17 травня.

Стажування студентів з ВНТУ у міській раді – це ще один проєкт, який реалізовується відповідно до Програми «Проходження практики студентами ВНЗ». Вона була започаткована у Вінницькій міській раді у 2010 році та підтримується міським головою Сергієм Моргуновим по сьогоднішній день, – повідомляють на сайті міськради.

Ця програма передбачає стажування кращих студентів у департаментах міської ради, по завершенню якого молоді люди можуть бути зараховані до кадрового резерву і таким чином отримати перше робоче місце в органах місцевого самоврядування.

«Одним з ключових напрямів підвищення ефективності діяльності органів влади є кадрове оновлення та добір професійно підготовлених молодих кадрів. Ми розуміємо, що молодь має сучасне мислення, можуть нестандартно підходити до виконання завдань та здатні ефективного виконувати управлінські функції. Сподіваємось, що наша співпраця з ВНТУ стане взаємокорисною: міська рада зможе залучити активну молодь до управлінських процесів, що відбуваються в місті, та отримати свіжий погляд і нові ідеї щодо розв’язання актуальних питань, а найактивніші студенти зможуть знайти своє перше місце роботи по закінченню навчання у навчальному закладі», – розповіла директорка департаменту кадрової політики міської ради Тетяна Ласкавчук.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin