Наверх

Оновлення аеропорту “Вінниця” розпочнеться, як тільки надійдуть кошти на це з держбюджету

Сьогодні на сесії депутати Вінницької міської ради ухвалили рішення про виділення коштів на проходження експертизи проєктно-кошторисної документації реконструкції аеровокзалу міжнародного аеропорту «Вінниця».

Оновлення аеровокзалу разом із реконструкцією злітно-посадкової смуги аеродрому, на яку очікуються кошти з державного бюджету, дасть можливість вінницькому аеропорту стати потужним транспортним вузлом, що значно посилить розвиток економічного і туристичного потенціалу Вінниці й обласних центрів та громад, які знаходяться поблизу.

«Сьогодні для нас досить важливим є в першу чергу питання реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця». Свого часу ми приймали відповідне рішення на сесії міської ради і звернення до Уряду щодо виділення фінансування з державного бюджету. В тому числі я хочу подякувати Сергію Борзову як голові обласної державної адміністрації за підтримку і спільні дії саме в цьому питанні. Так само обласна рада підтримала нас і прийняла відповідне звернення», – зазначив на сесії міський голова Сергій Моргунов.

Аналогічне звернення щодо виділення коштів на реконструкцію аеродрому до центральних органів влади направили ще 34 територіальних громади Вінницької області.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin