Наверх

Вінницький суд виніс вирок вбивці своїх дітей, матері та колишньої дружини  

Сьогодні, 27 квітня, завершився судовий процес над 32-річним вінничанином, який 31 грудня 2018 року у власній квартирі в м. Вінниці молотком розправився з власною матір’ю, дружиною та двома малолітніми дітьми.  Про це повідомляє Нацполіція у Вінницькій області.  

Відомо, що над розкриттям  вбивства працювали понад сто поліцейськихЗа допомогою камер відеоспостереження поліцейським вдалося похвилинно відновити події того вечора. Вони  встановити та опитали усіх людей, які того дня заходили у під’їзд будинку, де було вчинено вбивство чотирьох людей. Глава родини категорично заперечував, що вбив матір, дружину та малолітніх дітей, віком 3 та 7 років.  

Зізнався у вчиненому він, коли поліцейські зібрали беззаперечні докази його провини та,  зокрема, знайшли знаряддя вбивства. Поліцейським довелося перевірити  кілька тонн сміття на вінницькому сміттєзвалищі, щоб знайти  пакет з закривавленим молотком.    

Після жорстокої розправи з рідними зловмисник поїхав у інший мікрорайон міста та у смітник викинув речові докази. Після цього пішов купляти новорічні подарунки своїй іншій родині. Саме це – наявність іншої родини та намагання розірвати старі стосунки стала причиною розправи з рідними.    

Під час досудового розслідування вину підозрюваного підтвердили проведені молекулярно-генетична та криміналістичні  експертизи. На знайдених у смітнику молоткові виявлені ДНК підозрюваного, вбитих жінок та дітей.      

У судових засіданнях підсудний переконував суддів, що він на момент вчинення вбивства не усвідомлював своїх дій. Проведені амбулаторна та стаціонарна психолого-психіатричні експертизи засвідчили, що свої дії він усвідомлював та є осудним.   

Досудове розслідування та судовий розгляд цієї справи тривали більше двох років. Сьогодні, 27 квітня, підсудному колегія суддів оголосила вирок за п.1, п. 2 ч.2 ст.115 ККУ (умисне вбивство) та призначила покарання – довічне ув’язнення. 

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin