Наверх

На Малих Хуторах з’явилася сортувальна станція “Eco Friends”

У вінницькій школі запрацювала станція сортування вторинної сировини “Eco Friends”. Усі виручені від реалізації проєкту кошти будуть спрямовані на розвиток учнівських ініціатив.

Вчора, 22 квітня, на Малих Хуторах на території школи №20 запрацювала сортувальна станція вторинної сировини “Eco Friends”. Про це повідомив директор школи Олег Слушний.

Завдяки перемозі у міському конкурсі екологічних ініціатив у 2020 році було придбано механічний прес для брикетування пластику та додаткові контейнери. Техпрацівники закладу переобладнали частину шкільного гаража та створили умови для діяльності сортувальної станції.

Сортувальна станція приймає папір, пластик, склобій, метал, плівку, тару від побутової хімії, Tetra Pak, використані батарейки та акумулятори. Усі кошти від реалізації проєкту будуть спрямовані на розвиток учнівських ініціатив.

Олег Слушний зазначив, що станція працюватиме щоденно у будні для потреб усіх жителів Малих Хуторів. Громадян просять приносити вторсировину для переробки чистою, спресованою та посортованою.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin