Наверх

У Вінниці оштрафували 20 людей за паління листя  

Цього року працівники Муніципальної варти, Національної поліції та Асоціації органів самоорганізації населення міста з 22 березня, виявили 20 порушників.  

Цієї весни на території Вінницької міської територіальної громади працює 8 мобільних груп. Вони не лише складають адміністративні протоколи, а й проводять роз’яснювальну роботу. Мешканцям розповідають чому шкідливо спалювати листя. А також пояснюють, що краще рослинні походження компостувати, або ж звернутися до КУП «ЕкоВін».  

«Наші мобільні групи цієї весни працюють також на приєднаних територіях Вінницько-Хутірського, Стадницького та Деснянського округів. Варто зазначити, що у місті за останні роки кількість паліїв листя зменшилася втричі. А от на старостинських округах нам потрібно ще попрацювати. З 22 березня мобільними групами було складено 20 адміністративних протоколів. На порушників, які ігнорують правила благоустрою, складають протоколи про адмінправопорушення відповідно до статті 152 КУпАП. Розмір штрафів складає від 340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності», – розповідає начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.  

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin