Наверх

Цього року у Вінниці почнуть виготовляти п’ять нових тролейбусів VinLine з автономним ходом

Нові тролейбуси почнуть виготовляти уже цього року. Депутати Вінницької міської ради під час чергової сесії міської ради 26 березня, підтримали рішення про виділення 35 млн грн на виготовлення 5 тролейбусів VinLine 

Транспорт власного виробництва коштує значно дешевше, ніж пропозиції на первинному ринку електротранспорту. Тому нові збиратимуть на базі КП «Вінницька транспортна компанія».     

Перші чотири вінницькі тролейбуси транспортники зробили в 2019 році. В ході експлуатації машини себе добре зарекомендували. Такі тролейбуси мають низку переваг: вони безшумні, більш комфортні та безпечні для пасажирів, зручні для маломобільних груп населення, економлять до 40% електроенергії порівняно зі старішими моделями.  

У 2020-ому році працівники компанії зібрали два тролейбуси VinLine, які мають можливість 20 км рухатись на автономному ході без контакту з мережею. Наразі команда фахівців Вінницької транспортної кампанії готується до старту робіт з виготовлення тролейбусів з автономним ходом, які планується  зібрати до кінця цього року на базі тролейбусного депо.  

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin